Tingimused

1. ÜLDINE

1.1 Ettevõtja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. 

1.2 e-pood www.korpused.ee on keskkond, kus müüakse telefoni korpusi, ümbrised, katteid, kaasi, kaitsekilesid, kaitseklaasi ning vajaminevaid lisatarvikuid.

1.3 Meilile info@korpused.ee saadetud kirjad saavad vastuse 1-3 tunni jooksul E-P 07:00-21:00

1.4 e-poes müüdavad tooted on eranditult laos olemas, ning toimetatakse kliendile 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse kinnitamisest.

2. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA TASUMINE

2.1 Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Kliendi poolt valitud tarneviisile vastav kohaletoimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

2.2 Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

2.3 Klient lisab toote ostukorvi pärast toote valimist tootelehel, kasutades selleks nuppu „Lisa ostukorvi“ .

2.4 Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni toote eest tasumiseni.

2.5  Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis sisestada vajalikud andmed, valida makseviis, teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Ettevõtja Kliendi e-posti aadressile.

2.6 Veebikeskkonnas (e-poes) sooritatud ostude eest tasub Klient 100% ettemaksuna.

2.7 Tellimuse eest saab tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank, LHV Pank)

3. TOODETE TOIMETAMINE KLIENDILE

3.1 Tooted tarnitakse kliendile Omniva (AS Eesti Post) poolt pakutavate pakiautomaadi teenustena ning Itella SmartPOST OÜ poolt pakutavate teenustena.

3.2 Klient tasub Toodete kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Sõltumata sihtkohast on saadetise tasu:

* Omniva pakiautomaati 2.50 € Itella SmartPOST pakiautomaati 2.50 €

3.3 Peale tellimuse vormistamist ning kinnitamist (toote eest tasudes) komplekteeritakse Kliendi saadetis, tööpaevadel enne kella 12:00 tehtud tellimused jõuavad kliendini järgmisel päeval. 

4. TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

4.1 Kliendil on õigus põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul, taganemisavalduse kättesaamist kinnitab Ettevõtja Kliendile saadetava teatega.

4.2 Klient on kohustatud tagastama toote 14 kalendripäeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest. Taganemistähtaega arvestatakse päevast, mil Klient või tema nimetatud kolmas isik, kes ei ole kauba vedaja, on saanud toote enda valdusesse. 

4.3 Tehingust taganemisel tagastab Ettevõtja Kliendile tema poolt tasutud summad, kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul peale toote jõudmist Ettevõtjani või Kliendi poolt esitatud tõendi saamist toote tagasisaatmise kohta. Ettevõtjal on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni Klient on toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Taganemisõiguse kasutamisel kannab Klient kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud.

5. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

5.1 e-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Ettevõtja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.

5.2 Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

 

 

69Racing Ameerika autode varuosad
69Racing mrdeained, lid, akud, rehvid
Pakume laias valikus Jaapani autode kasutatud mootoreid, kigukaste ja varuosi.